22 stycznia 2015

KAŻDEGO DNIA...


249. 


Masz tylko jedno życie. To właśnie Ty zdecydujesz jakie ono będzie: wspaniałe, bardziej ekscytujące, zabawniejsze, pełniejsze? Wybór należy do Ciebie.

"Święty spokój będziesz miał w grobie. Teraz trzeba żyć. I tym życiem się cieszyć! Nie tkwić tu samotnie! Szukać towarzystwa!"

Każdego dnia” jest zbiorem opowiadań wyjątkowych autorów, którzy połączyli siły w szczytnym celu, a mianowicie po to, aby wspierać dzieci i młodzież dotkniętych ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami. Kupując tę książkę wesprzesz Fundację Marka Kamińskiego, która pomaga właśnie takim dzieciakom! Autorami pięknych i magicznych opowiadań są: Marek Kamiński, Olga Bończyk, Anna Pawłowska-Pojawa, Magdalena Witkiewicz, Marta Fox, Ewa Foley, Jolanta Radomska, Ewelina Skarżyńska, Przemek Kowalik, Magdalena Steczkowska, Tomasz Żółtko, Małgorzata Warda, Natalia Karcz, Katarzyna Michalak i Gabriela Gargaś. Każdy wyżej wymieniony autor napisał historię zaczerpniętą z jego życia. Znani autorzy dzielą się w ten sposób ze swoimi czytelnikami między innymi: swoimi pasjami, marzeniami, ale mówią również o swoich wzlotach i upadkach, o cieniach i blaskach...

Opowiadania zawarte w tej antologii mają charakter osobisty, a niekiedy nawet intymny. Są ciepłe, delikatne i pełne pasji. Nie da się nie uśmiechnąć podczas ich lektury. Każde z opowiadań rozpoczyna się frazą „Każdego dnia...”. I w zasadzie jest to jedyna rzecz, która łączy wszystkie historie z książeczki. Każda opowieść jest inna i porusza inny temat. Jest to publikacja, która zabiera czytelnika na emocjonalną podróż rollercoasterem. Wzbudza wiele emocji i wrażeń. Wywołuje uśmiech, ale również wzruszenie.

Każdego dnia...” to publikacja, która przeznaczona jest dla każdego człowieka. Niezależnie od płci, czy wieku. Należy się z nią zapoznać, a później oddać się zadumie i refleksji nad własnym życiem. „Każdego dnia...” to przepiękny i wzruszający zbiór niesamowitych opowiadań, które potrafią przewartościować życie człowieka. Przekonaj się o tym sam!

Każdego dnia...”, Wydawnictwo Salwator, 2014.

8 komentarzy:

 1. Miałam okazję czytać tę książkę. Niezwykła w każdym calu. Gorąco polecam tym, co jeszcze jej nie znają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię od czasu do czasu sięgnąć po krótszą formę, jaką są opowiadania, więc zapamiętam sobie ten tytuł:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie sięgnę po opowiadania naszych rodzimych autorów, tym bardziej, że polecasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakiś czas temu słyszałam o niej, ale potem jakoś wypadła mi z głowy. Widzę kilka moich ulubionych pisarek,więc możliwe, że zakupię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tego zbioru, więc z przyjemnością się zapoznam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam okazji czytać tej publikacji. Może kiedys :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam jeszcze okazji czytać tej książki, ale może po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie czytałam ale recenzja zachęcająca :)

  OdpowiedzUsuń