26 maja 2015

Idziemy do kina! #10


Wielkimi krokami zbliża się czerwiec i kinowe nowości. Co mnie zainteresowało najbardziej? Zobaczcie!
Zwróciłam uwagę na dwa filmy. Pierwszy z jednym z ulubionych aktorów, a drugi, który powstał na podstawie książki jednego z ulubionych pisarzy...

SAN ADREAS
Reżyseria: Brad Peyton
Premiera: 4 czerwca 2015 r.

Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.
NAJDŁUŻSZA PODRÓŻ
Reżyseria: George Tillman Jr.
Premiera: 12 czerwca 2015 r.


Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do nieżyjącej już żony. Drugi z wątków to opowieść o studentce historii sztuki, zakochanej w młodym kowboju z rodeo, który musi wrócić na arenę po ciężkim wypadku, by ratować rodzinne ranczo.

<--- Poprzednie premiery!

7 komentarzy:

 1. Najdłuższa podróż brzmi ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na Najdłuższą podróż:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybieram się teraz na "Wiek Adaline" :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiła mnie "Najdłuższa podróż" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie także, chciałabym obejrzeć :)

   Usuń
 5. Z chęcią obejrzałabym "Najdłuższą podróż", chociaż i tak wiem, że będzie pewnie bardzo odbiegać od książki ;)

  OdpowiedzUsuń