23 grudnia 2015

Helena S. Paige, DZIEWCZYNA IDZIE NA WESELE


"Dziewczyna idzie na wesele" to pierwsza interaktywna książka, którą miałam przyjemność przeczytać. I co? Jest fantastyczna! Uśmiałam się przy niej do łez. Wielkie brawa dla autorek!


310.

Helena S. Paige to pseudonim trzech przyjaciółek: Helen Moffett - pisarki, poetki i redaktorki; Sarah Lotz - autorki miejskich powieści grozy, któe publikuje jako S.L. Grey, oraz twórczyni scenariusza do serialu Young Adults, sygnowanego pseudonimem Lily Herne; Paige Nick - powieściopisarki, copywriterki i publicystki "The Sunday Times", gdzie ma swoją kolumnę poświęconą tematom związanym z seksem. Trzy kobiety połączyły swoje siły i swoje ciekawe, oryginalne pomysły i stworzyły serię erotycznych powieści interaktywnych, w których to czytelnik nadaje kierunek wydarzeniom. 

"Dziewczyna idzie na wesele" to powieść, w której czytelniczka może zadecydować, co zrobi bohaterka. Co ciekawe, tą bohaterką jesteś właśnie Ty! Fabuła skupia się na przyjęciu weselnym naszej najlepszej przyjaciółki Jane. Ty jesteś jej druhną i oczywiście wybierasz się na wesele. I cóż, musisz zdecydować czy pójdziesz sama, czy może zabierzesz osobę towarzyszącą. Poderwiesz wytatuowanego didżeja czy drużbę? Ślub ma przebiec gładko i bez zakłóceń czy może młodą parę czeka istny rollercoaster? Wywołasz skandal stulecia, a może będziesz druhną idealną? Pamiętaj, że to właśnie Ty decydujesz!

Ta książka jest niesamowita. Śmiałam się przy niej do rozpuku. Przeczytałam ją na dwa różne sposoby, a za jakiś czas spróbuję potoczyć akcję jeszcze w inny sposób. "Dziewczyna idzie na wesele" to książka, która zaskakuje, bo choć sama prowadzisz akcję powieści, to autorki tak potrafią zakręcić, że raz po razie ponosisz konsekwencję swojego wyboru. Sprawia to niesamowitą frajdę. To książka, która zapewni Ci niezapomnianą rozrywkę. Gwarantuję, że ta pozycja Cię nie znudzi. Jest to książka idealna na smutne czy też ciężkie dni, ponieważ oderwie Cię ona od szarej codzienności. Zatem nie zastanawiajcie się długo i koniecznie zakupcie swój egzemplarz i czytajcie. Zasada jest jedna: bądź Panią swojego losu. Wiem, że w księgarniach jest już pierwsza część serii powieści interaktywnych tego kobiecego trio, a mianowicie "Dziewczyna wchodzi do baru", której jeszcze nie przeczytałam, ale na pewno to nadrobię. I cóż? Czekam na kolejne części!

Podsumowując, Twój wybór, Twoje zasady, Twoja zabawa! Polecam serdecznie!

Helena S. Paige, Dziewczyna idzie na wesele, Wydawnictwo Erotica, Grupa Wydawnicza Foksal, s. 314.

5 komentarzy:

 1. Skoro przy tej książce śmiałaś się do rozpuku, to muszę koniecznie ją poznać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno coś nowatorskiego. Z chęcią rozejrzę się za tą serią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych, radosnych i ciepłych Świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm pomyślę o tej serii jak najbardziej :)
  Wesołych świąt! :)

  OdpowiedzUsuń