30 listopada 2015

Sylwia Trojanowska, SZKOŁA LATANIA


Miałam przyjemność przeczytać "Szkołę latania" już w wakacje, ale niestety dopiero teraz wygospodarowałam sobie więcej czasu, aby regularnie dla Was pisać. Debiut literacki Sylwii Trojanowskiej jest zabawną, a zarazem pouczającą powieścią o nastolatce, która zmaga się ze swoją wagą. 

TOP 5, czyli najpopularniejsze posty w listopadzie


Kończy się miesiąc, którego wręcz nie lubię przez pochmurną pogodę. Na szczęście jedynym plusem tej brzydkiej pogody jest to, że napisałam więcej recenzji i przeczytałam kilka książek. Tymczasem, zapraszam na mini-podsumowanie miesiąca.

29 listopada 2015

Abbi Glines, DAJ NAM OSTATNIĄ SZANSĘ


Przeczytałam całą serię Rosemary Beach, wydaną w Polsce. Każda historia, choć dzieje się w tym samym miejscu, jest zupełnie inna. Mam takie wrażenie, że z każdą kolejną częścią jest nawet lepiej i ciekawiej. "Daj nam ostatnią szansę" to piękna opowieść o miłości, przebaczeniu i dawaniu sobie drugiej szansy. To obowiązkowa pozycja dla fanów Abbi Glines!

28 listopada 2015

Emma Chase, ZNIEWOLENI


"Zniewoleni" to już trzecia powieść seksownej serii Tangled. Tym razem nie jest to historia o Kate i Drew, a o ich przyjaciołach - Dee i Mathew. Książka mnie niestety nie powaliła...

24 listopada 2015

Marie Rutkoski, POJEDYNEK


W sieci zawrzało, bo oto pojawiła się nowa powieść dla młodzieży! "Pojedynek" jest pierwszym tomem serii "Niezwyciężona". Powieść jest emocjonująca, pełna tajemnic i zdrad. Dynamiczna akcja, pełna niespodzianek. 

23 listopada 2015

Agnieszka Lingas-Łoniewska, WYBACZENIE


Trzecia, ostatnia część "Łatwopalnych". Monika i Jarek wiodą szczęśliwe życie. Natomiast ich przyjaciele nie mają w życiu lekko. Przeszłość nadal się o nich upomina. No cóż... Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. W "Wybaczeniu" żegnam się z moimi ulubionymi, jak dotąd, bohaterami.

22 listopada 2015

A.J. Gabryel, KUSICIEL


"Kusiciela" przeczytałam w czasie wakacji i długo zbierałam się, aby napisać kilka słów na temat tej powieści. Dlaczego? Bo nie była to dla mnie powieść prosta. To całkiem inna powieść erotyczna niż te, które czytałam do tej pory. To nie Grey i to nie Cross. Przy "Kusicielu" brzmią oni śmiesznie...

16 listopada 2015

Agnieszka Lingas-Łoniewska, PRZEBUDZENIE. ŁATWOPALNI II


Rok temu przeczytałam "Łatwopalnych" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i dopiero w te wakacje nadrobiłam zaległości i skończyłam drugą oraz trzecią część historii Jarka i Moniki, i ich przyjaciół. Jak zwykle się nie zawiodłam. Piękna, klimatyczna powieść, taka akurat do lampki czerwonego wina przy blasku i cieple kominka.

15 listopada 2015

Gail McHugh, PULSE


Po tym jak autorka zostawiła mnie w osłupieniu, kończąc "Collide", nie mogłam się doczekać kolejnej części historii. Przyznam, że miałam obawy, że autorka powieli schemat poprzedniej części, ale moje przypuszczenia były niepotrzebne. "Pulse" trzyma poziom!

13 listopada 2015

13 listopada, czyli III blogowe urodziny!


Dzisiaj Recenzja Pisana Emocjami świętuje swoje 3 urodzinki! Z tej okazji zorganizowałam dla swoich czytelników konkurs. Serdecznie zapraszam!

11 listopada 2015

Agata Przybyłek, NIE ZMIENIŁ SIĘ TYLKO BLOND


"Nie zmienił się tylko blond" to pełna humoru powieść dla kobiet w każdym wieku. Ciężki dzień w pracy? Znowu coś Ci nie wyszło? Sięgnij po książkę Agaty Przybyłek, a zobaczysz, że kobiety są najsilniejszymi osobami na świecie. Dlaczego? Bo potrafią podnieść się po każdej katastrofie i dalej kroczyć przez życie z wysoko podniesioną głową!

10 listopada 2015

Agnieszka Lingas-Łoniewska, BRUDNY ŚWIAT

W 2010 roku w Stanach Zjednoczonych została wydana powieść autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. "Dirty World". Dopiero niedawno, książka doczekała się polskiej premiery. I dobrze! Otóż, "Brudny świat" to wstrząsająca opowieść o miłości, demonach przeszłości i skrywanych tajemnicach. Zainteresowani?

01 listopada 2015

Estelle Maskame, CZY WSPOMINAŁAM, ŻE CIĘ KOCHAM?


"Czy wspominałam, że Cię kocham" to najnowsza pozycja z serii New Adult od Wydawnictwa Feeria Young. Jest to powieść o trudnym i zakazanym uczuciu. O miłości, która nie powinna się zdarzyć. A jednak, zdarzyła się...