31 grudnia 2015

TOP 5, czyli najpopularniejsze posty w grudniu


Nareszcie koniec roku 2015. Cieszę się, bo nie był on dla mnie zbyt miły, ze względu na wiele złych wydarzeń, które niestety mi się przytrafiły. Miejmy nadzieję, że kolejny NOWY ROK będzie lepszy! Tymczasem moje comiesięczne podsumowanie.

30 grudnia 2015

VANILLA CHAI


Uwaga, tego wosku nie trzymajcie w zamknięciu z innymi. Gwarantuję Wam, że naperfumuje wszystko, gdziekolwiek go schowacie. Jeden z silniejszych zapachów od Yankee Candle.

28 grudnia 2015

Regina Brett, TWÓJ DZIENNIK


To pierwsza książka Reginy Brett, którą miałam w swoich rączkach. Co prawda posłuży jako prezent dla bliskiej osoby, ale już mam chrapkę na poprzednie lekcje autorki. 

Rok 2016 nadciąga nieubłaganie, więc warto zaopatrzyć się w piękny kalendarz, jakim jest "Twój dziennik"!

27 grudnia 2015

PODARUJ MI MIŁOŚĆ, 12 świątecznych opowiadań


Skusiłam się na tę książkę, ponieważ szukałam czegoś świątecznego do poczytania. W ręce wpadła mi ta oto cudownie wydana książka. "Podaruj mi miłość" to piękny zbiór opowiadań dla młodzieży. Jestem zbiorkiem oczarowana i będę polecać wszystkim, nie tylko nastolatkom!

23 grudnia 2015

Helena S. Paige, DZIEWCZYNA IDZIE NA WESELE


"Dziewczyna idzie na wesele" to pierwsza interaktywna książka, którą miałam przyjemność przeczytać. I co? Jest fantastyczna! Uśmiałam się przy niej do łez. Wielkie brawa dla autorek!

21 grudnia 2015

10 filmów ze świętami Bożego Narodzenia w tle


Ho, ho, ho! Merry Christmas! Tym wpisem otwieram nowy cykl, czyli "10 filmów". Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia , wpis będzie oczywiście o tematyce świątecznej. Przedstawię Wam dziesięć filmów z motywem świątecznym w tle. Mam nadzieję, że będzie to doskonała alternatywa dla osób, które nie chciałyby spędzić kolejnych świąt z Kevinem :)

20 grudnia 2015

Meredith Wild, JESTEŚ TYLKO MOJA


Lubię zaczytywać się w romansidłach, bo mogę wtedy na parę godzin wyłączyć swój mózg i nie myśleć o codziennym życiu. Tak było również w tym przypadku. Książka na pewno nie wniosła nic nowego w moje życie, ale była fajną odskocznią. 

12 grudnia 2015

Santa Montefiore, CÓRKA PSZCZELARZA


Kolejna powieść autorki, która ma dar snucia ciekawych, długich i pięknych historii. Zapraszam do przeczytania mojej opinii "Córki pszczelarza".

09 grudnia 2015

J.K. Johansson, LAURA


Prowincjonalne fińskie miasteczko, zaginiona dziewczyna i mroczna tajemnica, czyli o trzymającym w napięciu kryminale psychologicznym słów kilka.

07 grudnia 2015

Joanna Kupniewska, ROZUM KONTRA SERCE


"Rozum kontra serce" to najnowsza powieść Joanny Kupniewskiej, znanej nam autorki książki "Dysonanse i harmonie". Druga książka autorki skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które mają wielkie poczucie humoru, ale również dla smutasów, ponieważ wierzę, że powieść rozśmieszy i tę grupę!

06 grudnia 2015

KEVIN SAM W DOMU


Czy wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Ja nie! Teraz gdy przegapię film w telewizji (chociaż mało to możliwe ;), będę mogła sięgnąć po piękne wydanie książki, która powstała na podstawie scenariusza Johna Hughesa do filmu w reżyserii Chrisa Columbusa. Cudowna książka dla dzieci, dzięki której można poczuć klimat zbliżających się świąt.