05 marca 2016

Kendall Ryan, JESTEŚ ZAGADKĄ


"Jesteś zagadką" to zupełnie nowa odsłona współczesnej literatury erotycznej. Mamy tu do czynienia z miłością, seksem, ale również z tajemniczą zbrodnią. Erotyk z dreszczykiem! Czytaliście kiedykolwiek coś podobnego?


318.

Kendall Ryan jest autorką bestsellerowych romansów na listach "New York Timesa" oraz "USA Today" - "Jesteś zagadką", "Make Me Yours" oraz "Hard to Love". Autorka pochodzi ze Środkowego Zachodu. Jest wielką miłośniczką książek. Uzyskała licencjat z marketingu.

Bohaterką powieści jest Ashlyn Drake, która jest studentką psychologii. Jej nudne i uporządkowane życie zmienia się diametralnie, kiedy natrafia na idealny obiekt badawczy - mężczyznę, który nie pamięta nic ze swojej przeszłości. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna popełnił kiedyś morderstwo, o które jest oskarżony, ale tego również nie pamięta. Ashlyn stara się pomóc odzyskać pamięć Loganowi. Coraz bardziej angażuje się w jego sprawę, choć wie, że znacznie przekracza granice. Dziewczyna skrupulatnie analizuje jego tatuaże, odkrywa jego wrażliwą, artystyczną duszę, ale również mroczną przeszłość. Jesteście ciekawi, co kryje przeszłość Logana?

"Jesteś zagadką" to przyjemny romansik z nutką dramatyzmu i wątkiem sensacyjnym. Lubię czytać książki, w których do odkrycia jest jakaś tajemnica, ponieważ buduje to pewne napięcie, a późniejszy efekt zaskoczenia jest niesamowity. Jeśli ktoś potrafi odpowiednio i wiarygodnie tego dokonać, wtedy taką osobę cenię jeszcze bardziej. W tym przypadku Kendall Ryan spełniła moje oczekiwania. Jestem zadowolona z poznanej lektury, ponieważ otrzymałam romans (które uwielbiam czytać) z nutką dreszczyku, mroczną tajemnicą i szczyptą sensacji. Autorka stworzyła doskonałych bohaterów, którzy nie są nudni i przewidywalni. Z każdą kolejną kartą powieści, dogłębniej poznajemy Ashlyn i Logana. Nie są to osoby z typowego erotyku, czyli ona cicha myszka, a on - bogaty typ. Główna bohaterka jest inteligentną doktorantką, a główny bohater to wrażliwy artysta, który ma niezbyt kolorową przeszłość. 

Podsumowując, "Jesteś zagadką" to idealna lektura dla fanów powieści erotycznych. Jest to historia, która wciąga, napisana prostym językiem z niebanalnymi bohaterami. Bawi, rozśmiesza, ale również mrozi krew w żyłach. Polecam serdecznie wszystkim kobietkom.

Kendall Ryan, Jesteś zagadką, Wydawnictwo Pascal, s. 256.

4 komentarze:

  1. Fajna książka na jakiś leniwy wieczór. Dosyć spłycone są wątki w niej przedstawione, ale pozwala się odmóżdżyć. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecę siostrze tę serię. Już wcześniej zwróciłam na nią uwagę.

    OdpowiedzUsuń