19 lipca 2016

ZAPACHOWY KONKURS: do zdobycia zapachy z Yankee Candle


Cześć! To już drugi w tym miesiącu konkurs dla Was. Tym razem, z racji tego, że jestem Ambasadorką Goodies i często pojawiają się tutaj moje opinie przeróżnych zapachów, chciałabym Was zaprosić do wzięcia udziału w Zapachowym Konkursie. 

JAK MOŻESZ WYGRAĆ? / ZGŁOSZENIE

1. Napisz w komentarzu, że się zgłaszasz.
2. Zaobserwuj publicznie mojego bloga oraz napisz pod jaką nazwą go obserwujesz.
3. Dla chętnych: umieść powyższe zdjęcie na swojej stronie z linkiem odsyłającym do mojego konkursu. [Nie jest to konieczny warunek!]
4. Odpowiedz na pytania: Czy kiedykolwiek testowałeś/łaś zapachy od Yankee Candle? Jeśli tak, to który jest Twoim ulubionym? Uzasadnij odpowiedź. | Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie testowała zapachów od YC, wpisz nazwę zapachu, który chciałbyś przetestować wraz z uzasadnieniem.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Konkurs trwa od 19 lipca 2016 r. do 2 sierpnia 2016 r. 
Wyniki konkursu ukażą się 3 sierpnia 2016 r. około południa.
Wygrywa jedna osoba, którą wylosuje maszyna losująca. Wygrany zdobywa zestaw ze zdjęcia, czyli woski zapachowe: Cassis, Turquoise Sky, Pink Dragon Fruit, Orange Splash.
Rozlosuję również zapachową nagrodę niespodziankę.

SPONSORZY:

Ja, właścicielka strony Recenzja pisana emocjami, jestem organizatorem i sponsorem nagród.

Życzę Wam szczęścia!

9 komentarzy:

 1. Zgłaszam się.
  Obserwuję bloga jako Cyrysia
  ODP.
  Nigdy nie testowałam zapachów od Yankee Candle, ale bardzo chciałabym poznać zapach Orange Splash, gdyż uwielbiam pomarańcze i ich słodki aromat. On mnie po prostu zniewala :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako Małgorzata S.
  Yankee candle testowałam i je uwielbiam, a mój ulubiony to chyba Angel Wings, może dlatego, że to był pierwszy wosk, jaki kupiłam i mam do niego ogromny sentyment.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Królewskie Recenzje
  Niestety nie testowałam żadnego zapachu, ale wszystkie wyglądają tak wspaniale, że jestem również pewna, że równie doskonale pachną. Najbardziej jestem ciekawa zapachu Trquoise Sky.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się :)
  Obserwuję jako: Gab riela
  Baner: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/p/konkursy.html
  Odpowiedź: Jeszcze nie testowałam zapachów Yankee candle, ale gdybym miała to robić, wybrałabym Orange Splash. Uwielbiam zapachy wszelkich cytrusów, przypominają mi każde święta Bożego Narodzenia, w których masowo zajadałam się pomarańczami razem z siostrą i rodzicami.
  gabolek000@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Beata Kandzia
  Baner: https://plus.google.com/u/0/110061712332260582292/posts/P3PYmdtctzw
  Odpowiedź: Jestem osobą, która jeszcze nigdy nie testowała zapachów od Yankee Candle, a chciałabym przetestować zapach Turquoise Sky, ponieważ chciałabym się przekonać jaki ma świeży, rześki zapach i nadmorski aromat. Do morza mam bardzo daleko i nigdy nad nim nie byłam, więc przynajmniej zachwycałabym się tym zapachowym woskiem i uprzyjemniłabym sobie nim chwile, bo lubię różne takie świeczuszki i tworzenie nimi miłej atmosfery :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Magda Optymistyczna
  Odpowiedź: znam i uwielbiam woski Yankee Candle! Mój ulubiony zapach to Home Sweet Home. Kojarzy mi się ze Świętami, z rodziną i ciepłem. To zapach Bożego Narodzenia, zapach pierniczków i innych przypraw :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się :)
  Obserwuję jako Julia Hejczyk
  Testowałam woski Yankee Candle i moim ulubionym jest "Lake Sunset". Zapach sprawia, że czuję się zrelaksowana i wyciszona. A oczami wyobraźni znajduję się nad jeziorem i obserwuję zachód słońca :) uwielbiam ten zapach o każdej porze roku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako: Wiktoria Guziewicz
  Odpowiedź: Nie testowałam jeszcze zapachów YC, ale bardzo chciałabym cieszyć się aromatem Orange Splash. Zapach pomarańczy pobudza i dodaje energii, czego bardzo potrzebuję :)

  OdpowiedzUsuń