22 sierpnia 2016

PASSION FRUIT MARTINI


Passion Fruit Martini to zapach z nowej kolekcji wosków zapachowych na lato 2016. Muszę przyznać, że gama wakacyjnych zapachów, naprawdę przypadła mi do gustu. To prawdziwie letnie aromaty, które potrafią przywrócić o owocowy zawrót głowy.

Od producenta: Sampler z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o cudownym zapachowym połączeniu marakui, mango i pomarańczy. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się popijając soczysty tropikalno-owocowy koktajl.

Passion Fruit Martini to zapach iście wakacyjny. Idealna kompozycja tropikalnych owoców tworzy mieszankę, która przyprawi o pozytywny zawrót głowy. Po odpaleniu świeczki, miałam wrażenie, że leżę na plaży, słucham szumu fal oceanu, stopami dotykam ciepłego piasku i smakuję owocowego drinka. Uwielbiam owoce, w szczególności te tropikalne, więc czułam się jak w raju po odpaleniu tej świeczki. Zapach jest soczysty, nienachalny, szybko rozprowadza się w mieszkaniu i pobudza zmysły. Najbardziej czuję w niej brzoskwinie i pomarańcze, dopiero później lekko cierpki zapach martini. Polecam!


Zapraszam do sklepu Goodies.pl oraz produktu Passion Fruit Martini.

2 komentarze:

  1. uwielbiam takie zapachowe świeczki. Unosi się wtedy piękny aromat, a ponadto blask dopełnia go i razem tworzą cudowną atmosferę.

    OdpowiedzUsuń