30 sierpnia 2016

RHUBARB CRUMBLE


Rhubarb Crumble to jeden z zapachów pochodzących z nowej kolekcji Harvest Time, czyli Czasu Zbiorów. Cała ta kolekcja jest dla mnie zapowiedzią nadchodzącej już jesieni. Woski wytwarzają przyjemną i ciepłą atmosferę. Otulają swoim zapachem i zachęcają do spędzenia spokojnego wieczoru w zaciszu swojego mieszkania.


Od producenta: Wosk z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu podanego prosto z pieca cierpkiego rabarbaru oprószonego brązowym cukrem z dodatkiem aksamitnej wanilii.

Ta czerwona tartaletka wprowadziła mnie w idealny nastrój. Po jej odpaleniu, poczułam w domu zapach świeżo upieczonego ciasta. Zapragnęłam zrobić placek ze śliwkami, czyli moją specjalność. Rhubarb Crumble to piękny, słodki zapach. Choć jest słodki, dzięki wyczuwalnej wanilii i cukru to rabarbar go przełamuje, tworząc kompozycję idealną. Wosk zaczyna mi się już kończyć, ponieważ non stop go odpalam, aby móc pomalutku wejść w jesienną aurę. Odpalając go, oczami wyobraźni widzę kolorowe liście spadające z drzew i czuję ciepło kominka. Gwarantuję Wam, że przy tym zapachu odprężycie się i odpoczniecie. Jest świetny. 

Zapraszam do sklepu Goodies.pl oraz produktu Rhubarb Crumble.

1 komentarz:

  1. Nie sądzę, by akurat ten zapach jakoś szczególnie przypadł mi do gustu.

    OdpowiedzUsuń