18 listopada 2016

ALL IS BRIGHT


Zauważyłam, że w sklepach zaczynają się już pojawiać bożonarodzeniowe ozdoby, ale nie dajmy się zwariować. Nacieszmy się jesienią i nie psujmy magii świąt. Zdziwiłam się więc, kiedy zobaczyłam, że w moim woskowym sklepie pojawiła się kolekcja świątecznych zapachów już w październiku. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym natychmiast ich nie zamówiła. Jednak czy oby na pewno odzwierciedlają one święta? Może jedynie Festive Cocktail.

Wracam jednak do opinii wosku All is bright, bo to on jest gwiazdą dzisiejszego posta. Napiszę szczerze, że wybierając ten wosk skupiłam się na jego wyglądzie, nawet nie raczyłam przeczytać opisu producenta. Nie zawiodłam się, bo All is bright to iście bożonarodzeniowy zapach. Wosk jest mieszanką mojego ulubionego piżma z nutą cytrusów. To świeży i rześki aromat. Jestem na tak! I serdecznie Wam polecam

Zapraszam do sklepu Goodies.pl oraz produktu All is bright.

3 komentarze:

  1. Mmmm... Poczułam ten zapach ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktyczne ja też skusiłabym się poprzez wygląd. Jak dla mnie za szybko ten świąteczny klimat. Później odczuwa się już tylko znużenie.Kiedyś jak byłam młodsza, tak szybko nie widziało się ozdób bożonarodzeniowych.

    OdpowiedzUsuń