18 listopada 2016

ALL IS BRIGHT


Zauważyłam, że w sklepach zaczynają się już pojawiać bożonarodzeniowe ozdoby, ale nie dajmy się zwariować. Nacieszmy się jesienią i nie psujmy magii świąt. Zdziwiłam się więc, kiedy zobaczyłam, że w moim woskowym sklepie pojawiła się kolekcja świątecznych zapachów już w październiku. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym natychmiast ich nie zamówiła. Jednak czy oby na pewno odzwierciedlają one święta? Może jedynie Festive Cocktail.

14 listopada 2016

13 listopada- 4 urodziny bloga - KONKURS


Nie mogę w to uwierzyć, że od czterech lat jestem szczęśliwą posiadaczką bloga. Niestety w ferworze zajęć i obowiązków zapomniałam o rocznicy, która wypadała... wczoraj :) Ale lepiej późno niż wcale. Specjalnie dla Was zorganizowałam małą rozdawajkę. Serdecznie zapraszam!

05 listopada 2016

Emma Chase, UNIEWAŻNIENIE


"Unieważnienie" Emmy Chase miałam przyjemność przeczytać dzięki Book Tourowi, który zorganizowała moja ulubiona blogerka książkowa- Cyrysia. Uwielbiam zaczytywać się w romansach, więc długo nie zastanawiałam się nad tym, czy wziąć udział w książkowej zabawie. Czytałam wcześniejszą serię napisaną przez autorkę, która przypadła mi do gustu, więc byłam uradowana, że mogłam poznać jej kolejne książki. 

04 listopada 2016