27 stycznia 2017

BOOK TOUR: Magdalena Majcher "Stan nie!błogosławiony"


Ostatnio zrobiło się u mnie Book Tourowo :) Tym razem serdecznie wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej książkowej akcji ... Magdalena Majcher "Stan nie!błogosławiony"...

26 stycznia 2017

BOOK TOUR Kathryn Taylor "Barwy miłości"


Zbliżają się walentynki, więc specjalnie z tej okazji przygotowałam dla Was BOOK TOUR  z najgorętszą powieścią erotyczną od czasów "Pięćdziesięciu twarzy Greya". 

25 stycznia 2017

Yankee Candle: STAR ANISE AND ORANGE


Zapach Star Anise and Orange należy do świątecznej linii Yankee Candle Holiday Party. Pomarańcze, mandarynki i inne cytrusy kojarzą mi się oczywiście z Bożym Narodzeniem. Jednak po raz pierwszy mam do czynienia z anyżem w wosku zapachowym. Bardziej spodziewałabym się tutaj goździków. Pomarańcze i anyż? Warto?

23 stycznia 2017

Nowa lista lektur dla klas 4-8 szkoły podstawowej


Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało projekt nowej podstawy programowej dla wszystkich typów szkół. Z racji tego, że jestem polonistką, najbardziej interesuje mnie podstawa programowa z języka polskiego. Jesteście ciekawi jakie lektury będą obowiązywały już od nowego roku szkolnego? 

Ewa Przydryga, MOTYLE I ĆMY


Bardzo lubię przeróżne akcje książkowe, dzięki którym mogę przeczytać książkę, która mnie zainteresowała, ale nie muszę jej kupować. To dzięki akcji Book Tour, którą zorganizowała Krysia na swoim blogu Literacki Świat Cyrysi, mogłam poznać powieść Ewy Przydrygi "Motyle i ćmy".

22 stycznia 2017

AUTUMN RAIN


Po raz pierwszy na mojej stronie gości świeca o takich rozmiarach. Autumn Rain, bo o niej mowa, to świeca, którą kupiłam na urodziny mojej siostrze. I choć jest zima, to ten zapach sprawia, że na chwilę możemy poczuć się cieplutko.

21 stycznia 2017

CHERRY BLOSSOM


Ten słodki, różowy wosk pochodzi z najnowszej, wiosennej kolekcji Q1 2017. Nie wahałam się długo, kiedy na stronie goodies.pl zauważyłam sprzedaż tych cudowności. Jak zawsze, kupiłam woski w ciemno i... Cherry Blossom mnie nie zawiódł.

17 stycznia 2017

Joanna Jax, ZEMSTA I PRZEBACZENIE. NARODZINY GNIEWU


Ostatnią książkę autorstwa Joanny Jax, którą czytałam to "Dziedzictwo von Becków". Było to dwa lata temu, a ja wciąż o tej powieści pamiętam, bo niesamowicie mnie wtedy pochłonęła. Kiedy otrzymałam propozycję recenzji nowej powieści autorki, nie wahałam się ani chwilę.

14 stycznia 2017

LINDEN TREE


Choć za oknem zima pełną parą, sklep internetowy goodies.pl już proponuje wiosenne zapachy. Skusiłam się na nową kolekcję i na pierwszy ogień wypróbowałam zapach LINDEN TREE, czyli 'drzewo lipy'. Szczerze mówiąc, spodziewałam się innego zapachu, a ten mnie zaskoczył.

06 stycznia 2017

Magdalena Witkiewicz, CZEŚĆ, CO SŁYCHAĆ?


Prozą Magdaleny Witkiewicz można się delektować. Z ogromną zatem radością wzięłam się za czytanie jednej z nowości pt. "Cześć, co słychać?" Jak zwykle otrzymałam zastrzyk motywacji, a po skończonej lekturze naszło mnie mnóstwo refleksji. 

05 stycznia 2017

COVERED BRIDGE


Covered Bridge jest zapachem pochodzącym z jesiennej kolekcji. Postanowiłam, że na osłodę tych mroźnych dni przetestuję świeczuszkę, która ociepli mieszkanie i wprowadzi powiew ciepłego powietrza.