26 lutego 2017

25 lutego 2017

Marie Tourell Søderberg, HYGGE. DUŃSKA SZTUKA SZCZĘŚCIA


Hygge to stan istnienia, którego doświadczasz, kiedy w twoich relacjach z samym sobą oraz partnerem życiowym, a także organami podatkowymi i wewnętrznymi zapanuje harmonia.

18 lutego 2017

Yankee Candle: WILD MINT


Uwielbiam zapach świeżej mięty. Mięta działa na mnie kojąco i przypomina ogródek babci, w którym nigdy jej nie brakowało. Wild Mint jest nowością wiosenną, już ostatnią, którą testuję. 

12 lutego 2017

Kathryn Taylor, BARWY MIŁOŚCI. CZERWIEŃ


Dwa lata temu przeczytałam pierwszą część "Barw miłości" i byłam książką zawiedziona. Miałam już przesyt powieści erotycznych, więc oceniłam ją bardzo surowo. Z racji na nadchodzącą premierę już III tomu, postanowiłam, że dam trylogii jeszcze jedną szansę.

04 lutego 2017

Yankee Candle: TARTE TATIN


Pamiętam, że kupując ten wosk skusiłam się po prostu ceną (wosk był w promocji). Nieszczególnie interesował mnie zapach jabłkowej tarty. To, co otrzymałam, przerosło moje oczekiwania.

03 lutego 2017

TOP 5, czyli najpopularniejsze posty w styczniu


Ferie szkolne w moim województwie skończyły się już tydzień temu, wpadłam więc w wir pracy i obowiązków. Zapomniałam o tym, że kończy się styczeń, a w związku z tym, nie pamiętałam o moim małym podsumowaniu. Ale nadrabiam... Oto i one! ;)